Apelujemy o wsparcie
Jest szansa, aby jeszcze w tym roku Centrum Opatrzności zostało ukończone w stanie surowym. – To jednak zależy od hojności ofiarodawców. Apelujemy więc o każdy dar serca, który wspomoże Świątynię! – podkreśla ks. Krzysztof Mindewicz. Budowa coraz bliżej zakończenia Prace budowlane mogą szybko posuwać się do przodu dzięki wsparciu wszystkich …