Spotkanie dziękczynne podsumowujące tegoroczne obchody VII Święta Dziękczynienia
We wtorek, 17 czerwca 2014 r., w Pałacu Arcybiskupów Warszawskich, odbyło się spotkanie dziękczynne podsumowujące tegoroczne obchody VII Święta Dziękczynienia. Podczas tego wydarzenia, Ksiądz Kazimierz Kardynał Nycz wraz z zarządem Centrum Opatrzności Bożej, podziękował instytucjom, które w sposób szczególny pomogły przy organizacji tego Święta. A były to: Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej …